Kolorowe skarpetki w Soxstory
W sklepie ze skarpetkami Soxstory znajdziecie kolorowe skarpetki dla każdego i na każdą okazję. Nasze produkty sprzedajemy pojedynczo dzięki czemu wszyscy mają możliwość stworzenia perfekcyjnej pary zgodnie z własnym wyczuciem estetycznym. Nasza marka pochodzi z Roztocza, a jej początki sięgają 2015 roku. Sklep ze skarpetkami online – Soxstory.com to w 100% polska rodzinna firma. Nasze kolorowe skarpetki zawsze powstają z wysokiej klasy czesanej bawełny, której zawartość to ponad 85%. Skarpetki nie tracą koloru, nie farbują i są wyjątkowo wytrzymałe. Kilka razy w roku wypuszczamy nowe, unikalne wzory. Soxstory wysyłamy spięte eko etykietką , w środku paczki oprócz skarpetek zawsze znajdziesz soxstorową wlepkę. Potrzebujesz więcej wlepek? Pisz śmiało! Z pewnością odpowiemy. Dla nas tworzenie kolorowych skarpetek to pasja. Sklep ze skarpetkami soxstory.com nie jest dla nas biznesem. Biznes pozostawiamy biznesmenom. Więc jak coś to wal śmiało.

Sprawdź kto już odwiedził nasz sklep ze skarpetkami online
W naszych kolorowych skarpetkach chodzi już wiele znanych i lubianych osób:  raperzy – Masta Ace, Rahim, Pelson, W.E.N.A, Hades, Sughar, ZetHa, VNM, Borixon, Emes, Profeat, SinSen, Wujek Samo Zło, Jędker; didżeje – DJ Kebs, DJ Noriz, Diamonds DJs; najlepsi w Polsce dunkerzy – Łukasz Biedny, Rafał „Lipek”Lipiński, Damian „Hadzbe” Harsze, Piotrek „Grabo” Grabowski czy Jakub „Sąsiad” Heyer; wspieramy także koszykarzy, skate’ów, riderów bmxowych, rowerowych i hulajnogowych. Robisz coś fajnego i masz osiągnięcia? Jesteś kreatywną osobą? Daj nam znać! Z chęcią wesprzemy twoje działania. A może wymyśliłeś niepowtarzalny wzór na soxy? Wówczas pisz jeszcze śmielej. Może wspólnie zaczniemy tworzyć kolorowe skarpetki, kto wie…

Sponsorujemy liczne eventy i zawody sportowe. Od początku istnienia Soxstory, nasze kolorowe skarpetki można wygrać na największej imprezie skate/bmx na Roztoczu – Pokaż Skillsy. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami m.in. ATAF , Scribbles, Yelen, Phenotype, Zoology Clothing, Husisain. Nasze skarpetki możesz także kupić na empik.com, mustache.pl, pakamera.pl, streetness.pl. diet4u.org Soxstory to nie tylko internetowy sklep ze skarpetkami online. Produkty z naszej oferty znajdziecie także stacjonarnie w: G11 w Tomaszowie Lubelskim, Trust w Lubyczy Królewskiej, Holi Design & Cafe i Adzietam w Zamościu, CSK i Skate Town w Lublinie.

Kolorowe skarpetki na każdą okazję
W sklepie ze skarpetkami Soxstory znajdziecie też kolorowe skarpetki, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie ma znaczenia to, czy szukacie skarpetek na prezent, czy też do kościoła. Ogrom oferowanych przez nas wzorów sprawi, że z pewnością każdy, nawet najbardziej wybredny konsument znajdzie u nas coś dla siebie. No, ale wybierać trzeba przecież z rozwagą, prawda? Oj, chyba nie do końca, bo my to widzimy nieco inaczej. Otóż u nas, kolorowe skarpetki można bez żadnych ustawowych ograniczeń do woli łączyć ze sobą. A to już chyba totalna wariacja. Co nie? Ale czy ktoś, kto otrzyma tego typu nieoczekiwany komplet ze sklepu ze skarpetkami, nie zostanie miło zaskoczony? Oj, chyba zostanie i dlatego też zachęcamy do buszowania po stronach naszego sklepu, abyście mogli wybrać najbardziej odpowiadające wam warianty skarpet.

Kupujcie zatem soxy na urodziny. Kupujcie je też na Walentynki, czy Dzień Kobiet. Obdarowujcie też siebie nawzajem bez najmniejszego powodu. W końcu kolorowanie czyjegoś świata bez choćby minimalnego podtekstu jest i szalone, ale i niezwykle miłe. A u nas kolorowe skarpetki znajdują się niemalże w każdym zakątku. Odkrywaj nas na nowo co dnia. Bez przerwy prezentujemy też coraz to nowe projekty kolorowych skarpetek, a gdy któreś się kończą rozważamy możliwość ich dotworzenia. Choć tak naprawdę to naszym głównym pomysłem jest wypuszczanie produktów limitowanych. Produktów, które choć w przystępnej cenie nie trafią do każdego. No i dlatego też warto kupować soxy od razu, aby nie przegapić żądnego z udostępnionego przez nas wzoru.

Kolorowe skarpetki dla każdego

Choć wymyśliliśmy, że będziemy co pewien bliżej nieokreślony czas wypuszczać coraz to nowe, limitowane wzory, nie oznacza to, że kolorowe skarpetki ze sklepu ze skarpetkami Soxstory.com nie są dla każdego. Przystępna cena naszych produktów sprawia, że nabyć je może dosłownie każdy. W końcu piętnaście złotych za porządną skarpetkę to nie majątek. Co nie? Mamy nadzieję, że w tej materii się z nami zgadzasz i już teraz zabierasz się za wybór pary, bądź też kilku na pozór do siebie niepasujących kolorowych skarpetek. A z tą kwestią limitowania produktów to jest tak, że jak ktoś się pospieszy to się nie spóźni. A jak kilka osób powie nam, że chcą reedycję i wskaże nam konkretne kolorowe skarpetki to my ją zrobimy. Więc łapcie nas na Instagramie, czy Facebooku. W końcu jesteśmy nie dla ślepej, niewidomej idei, a dla was drodzy użytkownicy tego co piękne, kolorowe, wesołe!

Kolorowe skarpetki nie tylko na weekend
Kolorowe skarpetki ze sklepu ze skarpetkami Soxstory.com nadają się nie tylko na weekendowe, szalone eskapady po mieście. Nasze skarpetki wykorzystać można również w zupełnie inne dni tygodnia. W końcu różnorodność kolorów, jak i wzorów sprawia, że i eleganci znajdą coś dla siebie. Bo nasze kolorowe skarpetki są dla każdego. I dlatego też nabyte w naszym sklepie ze skarpetkami soxy sprawdzą się cały tydzień. Będziesz mógł w nich nie tylko poszaleć na sobotniej, czy też piątkowej imprezie, ale i pójść w nich do szkoły/pracy. Niektóre z naszych wzorów skarpetek pasują także do garnituru. Więc na pewno każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
Twoje stopy na pewno pokochają Soxstory!